Adresa:
Podkrušnohorská 1625
Litvínov 436 01

 

GK HAIR PROFESSIONAL

 

GKhair začal s vizí a hodnotami výkonného ředitele a zakladatele Van Tibolliho. Od začátku působí jako inovátor ve vědě o vlasech. Jeho koncept je velmi jednoduchý - rozvíjet a vytvářet ty nejlepší produkty s použitím těch nejkvalitnějších ingrediencí dostupných ve vlasovém průmyslu. Vynikající produkty pro péči o vlasy GKhair jsou vyráběny díky rozsáhlému výzkumu a vývoji tak, aby vlasy byly krásné, zdravé a uhlazené. GKhair neustále rozvíjí Hair Taming System s Juvexinem o řadyvýrobků následné péče a stylingových přípravků, které pracují ruku v ruce, aby poskytly nezbytné nástroje v profesionální sféře a aby byl zákazník maximálně spokojen.

 

Pravda o Juvexinu

 

GKhair je první a jedinou společností, které pro krásu využívá výhod Juvexinu. Juvexin je speiální směs proteinů a peptidů optimalizovaná speciálně pro vlasy. Je získáván šetrně a ekologicky z vlny novozélandských ovcí.

Juvexin byl vyvinut speciálně pro ochranu a obnovu vlasů do jejich původní mladistvé podoby a je obsažen ve všech produktech GKhair po celém světě.

Juvexin proniká do vlasového vlákna, vyživuje ho, dodává mu potřebnou vlhkost a zlepšuje pružnost a celkovou poddajnost vlasů. Jak vlhké, tak suché vlasy se lépe rozčesávají.

 

Nově v nabídce

 

Paruky a příčesy , velký výběr barev a módních střihů

 

Kosmetika di-Angelo

 

 

 

 

© WebCzech.cz